Rezervácie stolov na telefónnom čísle:

KAVIAREŇ KORIDOR

A KULTÚRNE  VZDELÁVACIE 
A KOMUNITNÉ  CENTRUM  COOLTAJNER

Kaviareň Koridor vznikla v roku 2022 presťahovaním kaviarne Retro z domu kultúry po vynútenom vyprataní z pôvodného zázemia vo foyer budovy a malej komornej sály. Koridor sa tak integroval do spoločných priestorov s kultúrno-vzdelávacím centrom Cooltajner, zmenil dizajn, čiastočne sortiment a ponúka napokon ešte viac možností na využitie voľného času.

V prípade záujmu pre vám radi prenajmeme či pripravíme priestory a catering pre rodinné oslavy, firemné akcie, školenia či iné podujatia podľa Vašej predstavy. Prehľad kultúrnych či iných spoločenských podujatí nájdete na stránke Cooltajneru.

Kultúru, vzdelávanie, zážitky ale aj pestrú ponuku občerstvenia a nápojov prinášame v Považskej Bystrici už od roku 2014. Za tento čas sa u nás uskutočnili tisíce podujatí s desať tisícmi návštevníkov najrôznejších vekových kategórií či záujmami.

Začnite svoj deň príjemne a príďte k nám 

na raňajky, či brunch.

Od tohto roku pre vás pripravujeme viacero noviniek. Tou prvou sú raňajky a brunch, ktoré podávame počas pracovných dní od 8:00 do 13:00. Po 13:00 si môžete vybrať z poobednej a večernej ponuky snackov.

Začnite svoj deň príjemne a príďte na chutné raňajky, či brunch. Pripravené máme pre vás ciabatty rôznych variácií, ovsené kaše, čerstvé croissanty v sladkej či slanej verzii, anglické raňajky a tiež rôzne koláčiky.

K raňajkám, či brunchu si, samozrejme, môžete doobjednať kávu z pestrého výberu variácií, všetky pripravujeme z kvalitnej talianskej kávy menšej, skoro rodinnej pražiarne Italcaffé, či Batch Brew zo slovenskej pražiarne kávy Redfawn.