Rezervácie stolov na telefónnom čísle:

Od júla spúšťame v Koridore a Cooltajneri co-work priestor

29.06.2023

Pre všetkých freelancerov a zamestnancov na home office sme od júla pripravili v Koridore a Cooltajneri priestor, kde sa budú môcť nerušene venovať svojej práci. Co-workingový priestor spúšťame na leto v testovacom režime, preto budeme veľmi vďační za spätnú väzbu, ktorá nám bude pomáhať priestor vylepšovať.

Počas leta v testovacom režime

Keďže sa na nás obrátilo viacero ľudí s požiadavkou na pokojný pracovný priestor, rozhodli sme sa do tejto požiadavky naplno pustiť. V súčasnosti máme pripravený priestor cca pre 6 ľudí, ktorý budeme v priebehu leta dolaďovať tak, aby bol v prípade záujmu na jeseň pripravený pre cca 15 záujemcov o pracovný priestor.

Čo ponúkneme v co-worku

Už od 3. júla budeme ponúkať šesť miest pre prácu, a to v každý pracovný deň od 8.00 do 16.00, s potenciálnym výhľadom predĺženia prevádzkovej doby od jesene. Už dopredu upozorňujeme, že počas štátnych sviatkov (5.7., 29.8., 1.9.) a v týždni od 24. júla do 30.7. nebudú priestory dostupné (z dôvodu konania dopredu plánovaných letných kempov pre deti).

Dostupným vybavením pre záujemcov bude stôl a k nemu kreslo, stolička alebo fitlopta, pripojenie na elektrickú energiu a internet. Dostupný bude aj skener a kopírka pre urgentné účely. 

Počas leta budeme postupne co-work dopĺňať o chill prvky ako sú tuly vaky, oddychové kreslá, v priebehu leta plánujeme zrealizovať aj "telefónnu búdku" určenú pre pracovné hovory, keďže projekt co-worku je prioritne zamýšľaný ako tichá pracovná zóna.

Uvádzacia cena a rezervácie miesta

Počas prázdninových týždňov v priebehu leta bude možná iba denná rezervácia miesta prostredníctvom rezervačného systému tu>>>. Uvádzacia cena za jeden deň je 5 eur, v rámci ktorej je zahrnutý pitný režim v podobe bezodných džbánov so sódou, citrónovou vodou a ľadovým zeleným čajom. Každý stôl bude opatrený QR kódom pre možnosť ďalších objednávok prostredníctvom aplikácie Plato. 

Naším zámerom je na jeseň rozšíriť co-work o možnosť rezervácie miesta na celý mesiac za zvýhodnenú cenu, zároveň však ponechať možnosť rezervácie aj na sporadické využívanie. Výhľadovo tiež možnosť bezpečného uzamykania svojich vecí bez nutnosti ich po každom dni nosiť so sebou domov.